RN732BTTD3090A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD3090A10
JLCPCB Part #
C4141083
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS