Y162533R0000B9W
MFR.Part #
Y162533R0000B9W
JLCPCB Part #
C4222184
Description
-55℃~+150℃ 300mW 33Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS