Y16251K02000T0R
MFR.Part #
Y16251K02000T0R
JLCPCB Part #
C4308153
Description
-55℃~+150℃ 1.02kΩ 300mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount