RN55D5420FRE6
MFR.Part #
RN55D5420FRE6
JLCPCB Part #
C1768016
Description
-65℃~+175℃ 125mW 542Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors