CP000515R00KE66
MFR.Part #
CP000515R00KE66
JLCPCB Part #
C19617503
Description
-65℃~+275℃ 15Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS