Y162515K0000D9R
MFR.Part #
Y162515K0000D9R
JLCPCB Part #
C4190289
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±0.5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS