RN55E1131DBSL
MFR.Part #
RN55E1131DBSL
JLCPCB Part #
C1425827
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors