RN55C4121DRE6
MFR.Part #
RN55C4121DRE6
JLCPCB Part #
C1778482
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.12kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors