RK73H2BTTD9090D
MFR.Part #
RK73H2BTTD9090D
JLCPCB Part #
C2578788
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS