Y162513K0000B9W
MFR.Part #
Y162513K0000B9W
JLCPCB Part #
C4260033
Description
-55℃~+150℃ 13kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS