Y162518K0000B9W
MFR.Part #
Y162518K0000B9W
JLCPCB Part #
C4020291
Description
-55℃~+150℃ 18kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS