Y162512K0000B9W
MFR.Part #
Y162512K0000B9W
JLCPCB Part #
C4288242
Description
-55℃~+150℃ 12kΩ 300mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS