SFR2500005601JR500
MFR.Part #
SFR2500005601JR500
JLCPCB Part #
C1749859
Description
-55℃~+155℃ 400mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS