Y16241K10000T23R
MFR.Part #
Y16241K10000T23R
JLCPCB Part #
C4201359
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 200mW ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS