HV73V2ATTD3093D
MFR.Part #
HV73V2ATTD3093D
JLCPCB Part #
C3967321
Description
-55℃~+155℃ 250mW 309kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS