RNR60J1041BRB14
MFR.Part #
RNR60J1041BRB14
JLCPCB Part #
C1475635
Description
-65℃~+175℃ 1.04kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors