Y1623220R000T0L
MFR.Part #
Y1623220R000T0L
JLCPCB Part #
C3946043
Description
-55℃~+150℃ 220Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220-2(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors