Y162310R0000A9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y162310R0000A9L
JLCPCB Part #
C4208145
Package
TO-220-2(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.05% ±0.2ppm/℃ TO-220-2(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS