VS-90APS12L-M3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VS-90APS12L-M3
JLCPCB Part #
C17352091
Package
TO-247AD
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 1.1kA 1.2V@90A 1.2kV 100uA@1200V 90A TO-247AD Diodes - General Purpose ROHS