Y1623220R000T0R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1623220R000T0R
JLCPCB Part #
C4270584
Package
TO-220-2(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 220Ω 8W Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220-2(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors