Y16229R00000B9L
MFR.Part #
Y16229R00000B9L
JLCPCB Part #
C4245822
Package
TO-220-2(SMD)
Description
-55℃~+150℃ 8W 9Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220-2(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS