Y16225R00000B9L
MFR.Part #
Y16225R00000B9L
JLCPCB Part #
C1490982
Description
-55℃~+150℃ 5Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS