Y16226R00000B9L
MFR.Part #
Y16226R00000B9L
JLCPCB Part #
C1491020
Description
-55℃~+150℃ 6Ω 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS