Y1623500R000Q9L
MFR.Part #
Y1623500R000Q9L
JLCPCB Part #
C4235471
Description
-55℃~+150℃ 500Ω 8W ±0.02% ±0.2ppm/℃ TO-220-2(SMD) Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS