Y161149K5000B9W
MFR.Part #
Y161149K5000B9W
JLCPCB Part #
C4268343
Description
-55℃~+150℃ 300mW 49.5kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS