Y006250K0000T0L
MFR.Part #
Y006250K0000T0L
JLCPCB Part #
C1482692
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors