Y161139K0000B9W
MFR.Part #
Y161139K0000B9W
JLCPCB Part #
C4171745
Description
-55℃~+150℃ 300mW 39kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS