Y1611100R000Q9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1611100R000Q9R
JLCPCB Part #
C4075618
Package
2010
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS