Y1611200R000Q9R
MFR.Part #
Y1611200R000Q9R
JLCPCB Part #
C3913689
Description
-55℃~+150℃ 200Ω 300mW ±0.02% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS