Y1611100R000Q9W
MFR.Part #
Y1611100R000Q9W
JLCPCB Part #
C4076910
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 300mW ±0.02% ±2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS