RNC55J7591BSRE7
MFR.Part #
RNC55J7591BSRE7
JLCPCB Part #
C3354270
Description
-65℃~+175℃ 125mW 7.59kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors