Y14962K18000A0R
MFR.Part #
Y14962K18000A0R
JLCPCB Part #
C4287438
Description
-55℃~+150℃ 150mW 2.18kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount