Y14962K18000Q0R
MFR.Part #
Y14962K18000Q0R
JLCPCB Part #
C4105796
Description
-55℃~+150℃ 150mW 2.18kΩ ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount