Y14962K08000Q0R
MFR.Part #
Y14962K08000Q0R
JLCPCB Part #
C4331074
Description
-55℃~+150℃ 150mW 2.08kΩ ±0.02% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount