Y149620K0000B0W
MFR.Part #
Y149620K0000B0W
JLCPCB Part #
C4157680
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount