Y149620K0000B9W
MFR.Part #
Y149620K0000B9W
JLCPCB Part #
C4149813
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS