Y149620K0000T0W
MFR.Part #
Y149620K0000T0W
JLCPCB Part #
C4084025
Description
-55℃~+150℃ 150mW 20kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount