MRS16000C5600FRP00
MFR.Part #
MRS16000C5600FRP00
JLCPCB Part #
C3510388
Description
-55℃~+155℃ 400mW 560Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS