Y14870R10000F6R
MFR.Part #
Y14870R10000F6R
JLCPCB Part #
C6337430
Description
-65℃~+170℃ 100mΩ 1W Metal Foil Resistor ±1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS