Y14870R12000F6R
MFR.Part #
Y14870R12000F6R
JLCPCB Part #
C7130016
Description
-65℃~+170℃ 120mΩ 1W Metal Foil Resistor ±1% ±15ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS