ERJ-U1TD2372U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TD2372U
JLCPCB Part #
C1709100
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7kΩ 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS