P0805E3573FNT
MFR.Part #
P0805E3573FNT
JLCPCB Part #
C4243619
Description
-55℃~+155℃ 200mW 357kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS