Y147940R0000T0L
MFR.Part #
Y147940R0000T0L
JLCPCB Part #
C1496998
Package
TO-204AA-4
Description
-55℃~+150℃ 10W 40Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-204AA-4 Through Hole Resistors