RER65FR255RC02
MFR.Part #
RER65FR255RC02
JLCPCB Part #
C1571193
Description
10W 255mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance