Y147950R0000F0L
MFR.Part #
Y147950R0000F0L
JLCPCB Part #
C1493602
Package
TO-204AA-4
Description
-55℃~+150℃ 10W 50Ω ±0.2ppm/℃ ±1% TO-204AA-4 Through Hole Resistors