Y144340R0000T0L
MFR.Part #
Y144340R0000T0L
JLCPCB Part #
C1491084
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 40Ω ±0.01% ±0.2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors