Y14791R00000B0L
MFR.Part #
Y14791R00000B0L
JLCPCB Part #
C1497095
Package
TO-204AA-4
Description
-55℃~+150℃ 10W 1Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-204AA-4 Through Hole Resistors