Y14791R00000B9L
MFR.Part #
Y14791R00000B9L
JLCPCB Part #
C3458138
Package
TO-204AA
Description
-55℃~+150℃ 10W 1Ω ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS