MAL205057223E3
MFR.Part #
MAL205057223E3
JLCPCB Part #
C1619283
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 105mm 15000hrs@85℃ 18mΩ@100Hz 20mm 22000uF 40V 40mm 9A@100Hz 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS