Y0875277R360T9L
MFR.Part #
Y0875277R360T9L
JLCPCB Part #
C1493180
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 277.36Ω 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS